PUBG (PlayerUnknown's Battlegrounds) Mobile Nasıl Oynanır?

İlk olarak 2017 yılında oyun sevenlerin karşısına çıkan PUBG'nin ilk halinde, oyuncular ıssız bir adaya gökyüzünden düşerek oyuna başlıyor. PUBG Mobile oyununun, bu adada kendi çabalarıyla buldukları silah ve diğer ekipmanlar sayesinde rakiplerine üstünlük kurmaya çalışıyor. Mücadelenin sonunda hayatta kalan takım veya oyuncu ise oyunu kazanmış oluyor. Pubg uc satın al oyununu denemek isteyen iOS ve Android kullanıcıları, bu oyunu uygulama mağazalarından ücretsiz olarak indirebilirler. Oyunun Mobil Geliştiricisi Tencent Games'dir. En iyi bilinen ilk battle royale mobile oyundur.

PUBG Mobile, oynayabileceğiniz 5 harita içerir:

Erangel: PUBG Mobile oyunun ana haritasıdır. Düşürme bölgeleri Askeri Üs, Mylta Gücü, Küçük Mylta Gücü, Okul ve Hastane, Georgopol Sandıkları, Hapishane, Konak, Sığınak ve büyük şehirlerden oluşmaktadır. En sıcak damlaların (popüler) olduğu bölgeler Sosnovka, Askeri Üs, Novorepnoye, Pochinki, Georgopol ve Rozhok'tur.
Miramar: En sıcak damlaların olduğu alanlar Pecado stadyumu, Los Leones, San Martin, Hacienda del Patron ve El Pozo'dur.
Sanhok
Vikendi
Karakin

Royal Pass nedir?

PUBG Mobile, oyuncularına oyun oynayarak ve görevleri tamamlayarak ekstra içerik kazanma fırsatı sunuyor. Royale Pass, size verilen görevleri tamamladığınız ve birçok ödül aldığınız sezonluk bir etkinliktir. Oyunda rütbenizi yükseltmek için Royale Pass Puanları alabilirsiniz. Royal Pass etkinliğine ücretsiz olarak katılabilir ve rütbe atladıkça ödüller kazanabilirsiniz. Elite Pass ve Elite Pass Plus ile daha hızlı rütbe atlamak ve daha fazla görev ve ödüle erişim elde etmek mümkündür.


Oyuncuların çok sevdiği ve oyunla ilgili her şeyi bulabileceği Socibull'da ihtiyacınız olan tüm eşyalara ve oyunlara ulaşabilirsiniz. Güvenli bir alışveriş deneyimi sunan Socibull ile PUBG Mobile uc satın alabilirsiniz.
PUBG Mobile UC Nasıl Kurulur?
UC satın alırken oynadığınız bölgeye göre hareket etmelisiniz.

Türkiye bölgesinde iseniz, Türkiye Bölgesi veya TR etiketli UC için satın alma işlemi yapmalısınız. Türkiye bölgesi için Socibull üzerinden satın aldığınız PUBG Mobile UC, doğrudan oyuncu kimliğinize* yüklenir.
Diğer bölgelerdeyseniz, Global veya Worldwide için satın almalısınız. Diğer bölgeler için Socibull üzerinden satın aldığınız PUBG Mobile UC'nin kurulumu tarafınızca Midasbuy üzerinden yapılmaktadır.

Oyuncu Kimliğimi Nasıl Bulurum?

PUBG Mobile hesabınıza giriş yapın.
Sol üst köşedeki profil resminize tıklayarak hesabınıza gidin.
Oyuncu kimliğiniz burada görünecektir.