YouTube İzlenme Satın Al Nedir

 

Neden YouTube İzlenme Satın Almalısınız?

 

Daha yüksek bir gösterim için YouTube izlenme satın alın! YouTube'da gezinirken ve izlemek için ilginç bir şey aradığınızda, ne tür video içeriğine tıklamak istersiniz? Muhtemelen en çok izlenen videoyu seçeceğinize bahse gireriz. Genel olarak, görüntüleme oranları, bir videonun izlenmeye değer olup olmadığına karar verme şeklimizdir. Olduğu söyleniyor, bir numaralı noktaya ulaşmak o kadar kolay değil. Videolarınızda yeterince görüntüleme almakta zorlanıyorsanız, size bu konuda yardımcı olabiliriz. En çok satan ürünlerimizden biri olduğu için bizden YouTube izlenme satın alabilirsiniz.

 

YouTube'da görüntüleme satın alırsanız, organik trafik oranlarınızın ve görüntüleme sayınızın artmaya başlaması an meselesidir. İnsanlar videolarınızın izlenmeye değer olduğunu düşünecek ve onları deneyecek. Ayrıca içeriğiniz kaliteliyse, bir taşla bir sürü kuş olan kanalınıza da abone olabilirler.

 

YouTube İzlenme Satın Almak Güvenli mi?

 

Tabii ki! YouTube izlenme satın almaktan kaçınmanızı sağlayacak mevcut bir güvenlik sorunu yoktur. YouTube, spam olarak değerlendirilmediği sürece bu etkinlikleri engellemez. Ödeme için kredi kartı seçenekleri sunuyoruz. Kredi kartı bilgileri SSL sertifikamız ile şifrelenmektedir ve üçüncü şahıslar veya bizler tarafından görülemez. Personelimiz bile ödeme bilgilerinizi göremez. Bu nedenle Socibull’la herhangi bir satın alma işlemi yapmak %100 güvenlidir.

Tercih ettiğiniz hizmet, kalitesinin yanı sıra müşteri hizmeti sunmalıdır. İhtiyaç duyduğunuz her an onlarla iletişim kurabilmelisiniz. Socibull’la, WhatsApp aracılığıyla 7/24 çevrimiçi müşteri hizmetleri hizmeti sunar. Aldığınız hizmet hızlı olmalıdır. Siparişinizi satın alma sırasında size verilen süre içerisinde teslim almalısınız. Ürününüzü genellikle dakikalar içinde teslim ediyoruz. Ayrıca hiçbir koşulda şifrenizi istemiyoruz.

 

YouTube Analytics'te dikkat etmeniz gereken 10 önemli nokta - Webrazzi

YouTube İzlenmesi Satın Alırsam Videom Yasaklanır mı?

 

Spam işlemleri yapmadığınız sürece videolarınız yasaklanmayacaktır. İstenmeyen e-postaları engellemek için tek seferde izlenme sayısı çok fazla olmamalıdır. Örneğin tek seferde 1 milyon YouTube izlenme satın almamalısınız.

 

YouTube İzlenme Satın Almak Yasal mı?

 

Kanun, herhangi bir ülkede sosyal medya beğenilerinin satın alınmasını yasaklamıyor. Ancak unutmayın ki bazı hileler YouTube tarafından engelleniyor. Beğeni veya başka ürünler satın almak YouTube'un hizmet şartlarına aykırıdır, ancak bunlar yasa dışı değildir. YouTube İzlenme hizmetimizi kullanabilirsiniz.


 

YouTube İzlenmesine Sahip Olmanın Yararları Nelerdir?


 

YouTube için görüntüleme satın almanın faydaları hakkında konuşalım. Bu faydalar şunları içerir:

 

 • İlk ve en doğrudan etki, videolarınızın daha popüler görünmesidir. Kullanıcılar popüler videoları görüntüleme eğilimindedir. Videolarınız izlenirken popülerlikleri de artacaktır. Popülariteleri artarken daha fazla kişi tarafından görüleceklerdir. Zincirleme reaksiyon gibi.
 • Görüntülenme satın almasanız bile videolarınız kullanıcılar tarafından izlenecektir. Ancak, zaman alabilir. Ancak izlenme satın alırsanız zamandan tasarruf edersiniz ve videolarınız daha kısa sürede popüler olur. Tüm bu avantajlar YouTube Shorts için de geçerlidir.


 

YouTube İzlenmeleri Size Daha Fazla Para Kazandırır


 

Küçük çocuklardan büyük yetişkinlere kadar herkes YouTube ile para kazanmak istiyor. Telefondan para kazanmak basit gibi görünse de hiç de kolay değil. Sadece bir video kaydederek para kazanmayı hayal etmeyin. Daha önce mümkün olsa da yeni YouTube algoritması ve AdSense'in bazı düzenlemeleri var. 1000 abonenizin olması ve ayrıca son aylarda iyi bir izlenme sürenizin olması gerekiyor. YouTube, etkinliğinizi kontrol eder ve ona göre para kazanma özelliğini açabilirsiniz.

Ancak daha hızlı bir işlem için YouTube izlenme satın alabilirsiniz. Yine bu hizmet yasaldır ve YouTube hesabınıza zarar vermez. Bu ürün yalnızca YouTuber kariyerinizi desteklemek için var. Böylece daha fazla para kazanmanıza ve kanalınızı geliştirmenize yardımcı olur. Yeni başlayanlardan ve profesyonellerden her YouTuber bu hizmetten yararlanabilir.

Satın aldığınız YouTube görünümleri asla silinmez ve kalıcıdır. Herhangi bir sorunuz varsa, lütfen 7/24 çevrimiçi WhatsApp müşteri hizmetleri hizmetimizden bize ulaşın.

Birçok kişi AdSense'in varlığıyla YouTube üzerinden video paylaşarak ek gelir elde etmeye başladı. Video yayınlayarak para kazanabileceğimiz en iyi platform, AdSense sayesinde YouTube'dur. Elbette videolarımızdan para kazanmak için bir Google AdSense hesabına bağlı bir YouTube kanalınız olması gerekir.

Arkanıza yaslanın ve insanlar YouTube kanalınıza yüklediğiniz videoları izlerken para kazanmanın keyfini çıkarın. İzleyici içeriğinizi en az 30 saniye boyunca izlerse YouTube, görüntüleme başına her video için ödeme yapar. 30 saniyenin altındaki görüntülemeler için herhangi bir ücret ödemez.

YouTube video izlenme sayısı, bir videonun kaç kez izlendiğini gösterir . Videoların gerçek kişiler tarafından izlenmesi sağlandıktan sonra paraya çevriliyor.

Youtube 1 Milyon İzlenme Ne Kadar Para Kazandırır? - Wubity
 

YouTube Kanalımı Organik Olarak Büyütmek İçin Ne Yapmalıyım?


 

Kanalınızın büyümesini garanti eden %100 başarılı bir strateji yoktur. Doğal organik yöntemler için daha fazla görüş almak istiyorsanız, sizinle paylaşabileceğimiz bazı pratik ipuçları var:

 

 • Başkalarının popüler videolarının altına eğlenceli video yorumları bırakın.
 • Videoyu yüklemeden önce dosya adını değiştirin. Video dosyası, YouTube başlığıyla aynı başlığa sahip olmalıdır.
 • Video etiketlerini düzenleyin.
 • Küçük resimleri optimize edin. Özellikle önemli bir detaydır.
 • Oynatma listeleri hazırlayın.
 • Sürekli aktif olun.
 • Başkalarını videonuza yönlendirmek için diğer sosyal medya platformlarını kullanın.
 • Takipçilerinize promosyonlar ve hediyeler sunun.
 • Videolarınıza altyazı ekleyin.
 • İçeriği düzenli olarak yükleyin.